Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Chociaż poziom skanalizowania naszego kraju jest coraz wyższy, to niestety występują obszary, w których nie ma technicznej możliwości budowy sieci odprowadzających ścieki. W takich przypadkach jednym rozsądnym rozwiązaniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Tego typu technologia jest polecana zarówno przez specjalistów, jak i ekologów, dlatego jej wybór jest strzałem w dziesiątkę.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą profesjonalne przydomowe oczyszczalnie ścieków. W naszym asortymencie zgromadziliśmy produkty charakteryzujące się największą efektywnością, czyli oczyszczalnie biologiczne i drenażowe. Zaznajomienie się z parametrami poszczególnych wariantów pomoże wybrać instalację idealnie dopasowaną do konkretnych potrzeb. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi sprzedawcami.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Przydomową oczyszczalnie ścieków instaluje się tylko raz w życiu...Jeżeli jest to oczyszczalnia z naszego sklepu HYDROMIL Deszczówka. Małe przydomowe oczyszczalnie - korzystne rozwiązanie. Jeżeli posiadasz działkę bez przyłącza kanalizacyjnego - nie jesteś sam(a), ponieważ problem dotyczy ogółem ponad 85 mln mieszkańców Europy. Np. w Niemczech zainstalowanych jest ponad 1,5 mln biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków. Obecnie przydomowe oczyszczalnie są często znacznie korzystniejsze finansowo niż wykonanie przyłącza kanalizacyjnego, zwłaszcza na obszarach pozamiejskich. W przypadku takiej przydomowej oczyszczalni roczne koszty eksploatacji wynoszą obecnie od 100 do 300 zł na mieszkańca(energia elektryczna i wywóz osadu), podczas gdy w przypadku centralnej kanalizacji sanitarnej w zależności od jej lokalizacji koszty wynoszą średnio od 500 do 1000 zł na mieszkańca na rok. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków cechują się niespotykaną trwałością i niezawodnością. Dzięki wykonaniu zbiorników metodą odlewania odśrodkowego(rotomouldingu) z wysokiej jakości i odpornego na ścieki polietylenu, możliwe jest zapewnienie wieloletniej bezpiecznej pracy urządzenia. Na zbiorniki udzielana jest 25-letnia gwarancja. Nasze przydomowe oczyszczalnie zaprojektowane zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły zapewniające łatwość obsługi, bez elementów podlegających szybkiemu zużyciu lub łatwo psujących się. Wszystkie podzespoły techniczne przydomowych oczyszczalni są produkowane wyłącznie z wysokiej jakości komponentów spełniających najwyższe standardy.