Zestaw przeciwpowodziowy

W ostatnich latach regularnym zjawiskiem w Polsce są susze, jednak wystarczy kilka deszczowych dni lub jedna intensywna ulewa, by lokalne cieki wystąpiły z brzegów i zalały sąsiadujące nieruchomości. Woda szybko wdziera się do budynków, ale niestety pozostaje w nim na długo. A im dłużej stoi, tym większe szkody wyrządza. Sprawne uporanie się z problemem pomoże uchronić przed kosztownym remontem, dlatego inwestycja w zestaw przeciwpowodziowy z pewnością się opłaci.
Wydajna pompa połączona z solidnym wężem przyczyni się do prędkiego opróżnienia pomieszczeń z wody. Poprzez umieszczenie urządzenia w skrzynce separującej zostaje wykluczona możliwość zassania większych elementów zawieszonych w cieczy. Zestaw przeciwpowodziowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mieszkają na terenach zalewowych lub obszarach z wysokim poziomem wód gruntowych.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Gwałtowne zmiany klimatu powodują, że coraz częściej dochodzi do ekstremalnych zjawisk takich jak intensywne opady, które mogą kończyć się podtopieniami lub nawet powodziami. Na terenach szczególnie zagrożonych takimi przypadkami, dobrze jest zabezpieczyć się odpowiednimi artykułami. Dlatego też oferujemy wysokiej klasy zestawy przeciwpowodziowe, zawierające nowoczesne oprzyrządowanie do usuwania wody. To nieodzowny sprzęt, który przyda się w awaryjnej sytuacji. Zachęcamy do poznania jego zalet i składania zamówień!

Wdzierająca się do domu, piwnicy czy garażu woda może spowodować ogromne szkody. Szybkie jej odpompowanie pozwoli ochronić majątek i zachować nieruchomość w dobrym stanie. Każdy dostępny u nas zestaw przeciwpowodziowy składa się z niezwykle wydajnej pompy oraz skrzyni, która jest specjalnym filtrem wyłapującym duże, stałe cząstki i zanieczyszczenia. Pakiet uzupełnia mocny, płaski wąż ze złączami umożliwiającymi szybkie podłączenie i tym samym rozpoczęcie prac. Całość jest prosta w obsłudze, więc w razie potrzeby poradzi sobie z nią nawet niedoświadczona osoba.

Parametry techniczne proponowanych sprzętów spełniają wszelkie standardy. Trzeba podkreślić, że zestawy przeciwpowodziowe wykonano z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że wytrzymują znaczne zanurzenie i mogą działać nawet w trudnych warunkach takich jak wysokie lub niskie temperatury. Warto mieć taki praktyczny produkt, aby czuć się bezpieczniej – szczególnie gdy mieszka się w okolicy rzeki. Co ważne, zapewniamy bardzo korzystne ceny oraz szybką wysyłkę towarów. Zachęcamy do kupowania!