Dotacja do deszczówki Dopiewo 2023

Opublikowane przez: zbiornikinadeszczowke.com W: Porady : Komentarz: 0 favorite Odsłony: 461

Od 2019 roku gmina Dopiewo ogłasza dofinansowanie do budowy systemów deszczowych do retencjonowania wody opadowej w miejscu jej powstania. W bieżącym roku ponownie władze lokalne zdecydowały aby wesprzeć mieszkańców w działaniu na rzecz środowiska.

Nabór wniosków trwa od 1 marca do 14 marca 2023. Czasu jest niewiele dlatego też należy spieszyć się ze złożeniem dokumentów tym bardziej, że decyduje kolejność zgłoszeń. Jest o co powalczyć wysokość dopłaty wynosi 60% ale nie więcej niż 3000,00zł.

Zwracamy szczególną uwagę, że dofinansowanie nie będzie obejmowało urządzeń i materiałów zakupionych przed podpisaniem umowy. Prosimy o rozważne zakupy. 

Dodofinansowanie na systemy zbierania wody deszczowej

Dokumenty można złożyć za pomocą:

- elektronicznej platformy ePUAP 

- osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Dopiewo, ul. Leśna 1c, 62-070 w godzinach pracy Urzędu 

Dotacja może być przeznaczona na:

- posadowienie zbiornika podziemnego

- montaż zbiornika naziemnego

- instalacja studni chłonnej

-  montaż elementów niezbędnych do połączenia rury spustowej dachu z wybudowanym systemem deszczowym 

Rozliczenie dotacji

Po wykonaniu przedsięwzięcia w terminie określonym w umowie wnioskodawca składa wniosek o rozliczenie dotacji. Należy załączyć kserokopie faktur oraz paragonów, opis wykonanych robót, dokumentację fotograficzną i oświadczenie o wykonaniu zadania z zgodnie z jego przeznaczeniem. 

Zbuduj system zagospodarowania wody opadowej z Hydromil 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz zbiorników podziemnych jak i naziemnych czy typowo dekoracyjnych o różnych kształtach i kolorach. Dodatkowo proponujemy wszelkie oprzyrządowanie do wybranych pojemników, przede wszystkim pompy i filtry.

proponujemy kompletne systemy do magazynowania i wykorzystywania deszczówki, które chętnie są montowane w przydomowych ogrodach. 

Z przyjemnością dobierzemy optymalny system ogrodowy aby spełniał wszelkie Państwa oczekiwania. 

 

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień