• -5%
Zbiornik na deszczówkę Barrique 250 L

Zbiornik na deszczówkę Barrique 250 L

1 433,00 zł

2022-05-05

Zaoszczędź 5%
1 361,35 zł
Brutto
1 106,79 zł netto
Najniższa cena przez ostatnie 30 dni: 1433.00 zł

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę 

Doskonałe odzwierciedlenie starej, drewnianej beczki

Zbiornik o pojemności 250 L

Ilość

W magazynie

9000680
  NAJLEPSZE CENY

Staramy się, aby za najlepszą jakością towarów stała najniższa cena. Jesteśmy otwarci na negocjacje

  WYSYŁKA

Wysyłka towarów zawsze na czas renomowanymi firmami kurierskimi.

  PŁATNOŚĆ

Możliwość zapłaty poprzez: przelew tradycyjny, za pobraniem, przelewy24, płatność kartą

Ogrodowa dekoracyjna beczka o pojemności 250 L na deszczówkę 

Zbiornik dekoracyjny Barrique o pojemności 250L został wyprodukowany z ekologicznego polietylenu (PE). Beczka charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych a przede wszystkim nie blaknie pod wpływem promieniowania słonecznego. Pojemnik idealnie sprawdzi się w małych przestrzeniach, dzięki swojej wąskiej budowie. Pobór wody odbywa się poprzez nagwintowany otwór 3/4'' znajdujący się z przodu zbiornika na wysokości około 30 cm, w który wkręcamy kranik. Natomiast aby zamontować zbiornik do rynny trzeba zakupić zbieracz wody deszczowej, który wyłapie np. liście, igły oraz wężyk połączeniowy. Należy również pamiętać aby zbiornik posadowić na równym i utwardzonym podłożu. W ten sposób możemy łatwo gromadzić i wykorzystywać wodę opadową.     

Zbiornik Barrique w skrócie:

- Zbiornik spełniający 2 funkcje: dekoracyjną oraz magazynowania wody deszczowej,
- Szczególna stabilność na oddziaływanie promieniowania UV oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne,
- Niezwykle prosty pobór wody poprzez zawór,
- Do zaopatrywania w wodę zaleca się zastosowanie zbieracza wody deszczowej z filtrem,
- 2 lata gwarancji,
- Niemiecka jakość


Parametry techniczne:

Pojemność [l]

Średnica [cm]

Wysokość [cm]

250

60

120

 

Oferowany zbiornik na deszczówkę Barrique 250 L to idealna propozycja dla osób ceniących sobie funkcjonalność, ale i estetykę. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić pieniądze, używając do dbania o ogród wody opadowej zamiast tej prosto z sieci, a dodatkowo leży Ci na sercu ochrona środowiska naturalnego, ten produkt będzie dla Ciebie idealny. Model łączy w sobie praktyczność i komfort użytkowania. Za sprawą niewielkiego rozmiaru mieści się nawet w mniejszym ogrodzie i pozwala na oszczędność miejsca. Jego podłączenie przebiega bardzo sprawnie, podobnie jest z użytkowaniem. Dzięki prostemu w obsłudze kranikowi można dozować konkretne ilości wody i regulować siłę strumienia.

Kupno zbiornika na deszczówkę Barrique 250 L to decyzja z myślą o naturze i zabezpieczeniu swoich roślin czy upraw przed suszą. To zarówno pojemnik służący do magazynowania wody opadowej, jak i wyjątkowa dekoracja przydomowej przestrzeni, która nadaje ogrodowi przytulnego, rustykalnego charakteru. Stylowe i staranne wytworzenie pozwala korzystać z niego w celach użytkowych, ale także umożliwia stworzenie ciekawej kompozycji, na przykład w połączeniu z drewnianymi donicami pełnymi kwiatów.


 

9000680

Brak opinii.

Inne produkty z tej kategorii

(16 w tej samej kategorii)