Filtry przemysłowe

Woda używana do celów przemysłowych musi spełniać określone wymagania. Najczęściej poziom zanieczyszczeń powinien być możliwie jak najniższy, gdyż ma to wpływ na końcowy efekt produkcyjny. Filtry przemysłowe są zatem rozwiązaniem, które znacząco poprawi funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.
Podczas opracowywania oferty, której ważną część stanowią filtry przemysłowe, wzięliśmy pod uwagę wspomniane wcześniej kryteria. W związku z tym w naszym asortymencie dostępne są urządzenia skuteczne i wydajne. Pozwalają efektywnie eliminować różnego rodzaju zanieczyszczenia. Znakomicie poradzą sobie zarówno z osadami dostającymi się z sieci wodociągowych, jak i spływającymi z deszczówką do zbiorników. Wysokiej jakości materiały przekładają się na bezawaryjną eksploatację, co ma ogromne znaczenie dla płynnego funkcjonowania całego zakładu.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Filtr węglowy Cintropur NW 500TE podłączenie 2"

1 874,52 zł brutto
1 524,00 zł netto
Cena 1874.52
Zobacz więcej

Przemysłowe filtry węglowe  Cintropur są to rewelacyjne filtry nowej generacji, które oczyszczają wodę za pomocą efektu cyklonowego. Najwyższa jakość,  precyzja oczyszczania połączona z trwałością, funkcjonalnością i dokładnością wykonania.

Przepływ średni: 2*   * Wartości dla węgla aktywowanego CINTROPUR o granulacji SCIN

Do oczyszczania dużej ilości wody w zakładach produkcyjnych, gospodarczych i wspólnotach, sprawdzają się mechaniczne filtry przemysłowe. Jest to nasza propozycja dla osób, które chcą mieć pewność, że woda użytkowa będzie pozbawiona szkodliwych pierwiastków i cząstek zanieczyszczeń takich jak rdza, ziemia czy piasek. Dostępne w naszej ofercie wersje produktów występują w kilku opcjach do wyboru. Różnią się przede wszystkim przepływem i rozmiarem przełącza. Wszystkie odznaczają się niezawodnością, jaką gwarantują niskie spadki ciśnień oraz dwustopniowa filtracja (turbina z rękawem).

Sprzedajemy mechaniczne filtry przemysłowe dedykowane do ochrony instalacji sanitarnych zasilanych wodą miejską, deszczową lub studzienną. W innych okolicznościach sprawdzą się one do oczyszczania systemów nawadniających, pojenia zwierząt czy zabezpieczania maszyn. Zapraszamy do wyboru najlepszego rozwiązania, które dzięki niskim spadkom ciśnienia sprawdzi się nawet przy realizowaniu wymagających zadań na dużą skalę.