Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Biologiczne oczyszczalnie ścieków są połączeniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych z dbałością o środowisko. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie doprowadzenie kanalizacji jest z różnych względów niemożliwe. Pozwalają wydajnie oczyszczać ścieki odprowadzane zarówno z budynków jednorodzinnych, jak i nieruchomości wielomieszkaniowych.
Mając na względzie wymagania naszych klientów, do naszego asortymentu włączamy tylko produkty niezawodne i cechujące się ponadprzeciętną wydajnością. Również pod kątem tych kryteriów selekcjonujemy biologiczne oczyszczalnie ścieków. Stawiamy na zestawy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt posłuży klientowi przez długie lata, a chemikalia zawarte w ściekach będą skutecznie neutralizowane. Życzymy udanych zakupów!

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Obecnie biologiczne oczyszczalnie ścieków bardzo często wykorzystywane są przez osoby prywatne, które chcą zatroszczyć się o komfort życia swojego i bliskich. Przydomowe konstrukcje cieszą się rosnącą popularnością, ze względu na swoje liczne zalety. Instalacja jest niemal bezobsługowa, a może zostać zamontowana nawet na niewielkich działkach. Użytkownicy bardzo szybko odczują korzyści, wynikające z budowy oczyszczalni. Przede wszystkim zaoszczędzą na mediach (możliwość wtórnego wykorzystania ścieków), a także pozbędą się przykrych zapachów ze swojego otoczenia.

W naszej ofercie znajdziesz kompletne biologiczne oczyszczalnie ścieków, które doskonale sprawdzają się w przydomowym użytku. Inwestorzy prywatni zyskają bardzo solidny zbiornik z polietylenu o pojemności dostosowanej do liczby domowników. Rozwiązania proponowane przez nas są kompaktowe, pracują cicho i wydajnie, są bezawaryjne, a także niedrogie w eksploatacji. Posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają normy jakości oraz bezpieczeństwa PN-EN 12566-3.