Filtry do wody pitnej

Jakość spożywanej wody ma ogromne znaczenie dla poprawnego funkcjonowania organizmu. Dostarczanie optymalnej ilości płynów o odpowiedniej czystości wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Niestety woda stojąca nie zawsze charakteryzuje się należytymi parametrami. Problem ten da się szybko wyeliminować, instalując wydajne filtry do wody pitnej.
W naszym asortymencie dostępne są filtry do wody pitnej o wszechstronnym zastosowaniu. Z powodzeniem można je wykorzystać zarówno w domu jednorodzinnym, jak i ogromnym obiekcie produkcyjnym. Oparte na najnowszych technologiach filtry gwarantują sprawną pracę, eliminując zawieszone w cieczy zanieczyszczenia. Skuteczność prezentowanych produktów jest na najwyższym możliwym poziomie. Istotnymi atutami są także łatwy montaż i długie okresy gwarancyjne. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Filtr węglowy Cintropur NW 500TE podłączenie 2"

1 874,52 zł brutto
1 524,00 zł netto
Cena 1874.52
Zobacz więcej

Przemysłowe filtry węglowe  Cintropur są to rewelacyjne filtry nowej generacji, które oczyszczają wodę za pomocą efektu cyklonowego. Najwyższa jakość,  precyzja oczyszczania połączona z trwałością, funkcjonalnością i dokładnością wykonania.

Przepływ średni: 2*   * Wartości dla węgla aktywowanego CINTROPUR o granulacji SCIN

Podstawą utrzymania idealnej czystości wody pitnej, zarówno pod kątem mechanicznym, jak i biologicznym, jest stosowanie odpowiedniej klasy filtrów. Najwyższej jakości produkty tego typu mogą Państwo znaleźć w poniższej ofercie sklepu internetowego naszej firmy HYDROMIL. Jesteśmy specjalistami w branży, dlatego proponujemy wyłącznie sprawdzone akcesoria filtrujące, zarówno skuteczne w swoim działaniu, jak i wyjątkowo wydajne.

Sprzedajemy nowoczesne filtry do wody pitnej przeznaczone do użytku domowego. Mogą usuwać zanieczyszczenia stałe oraz różnego rodzaju, groźne dla zdrowia ludzi i zwierząt pierwiastki chemiczne. Przygotowaliśmy także oddzielną podkategorię produktów filtracyjnych dla przemysłu. Stosowane są m.in. w zakładach zajmujących się przetwórstwem żywności i wszędzie tam, gdzie idealna sterylność warunków pracy ma kluczowe znaczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami i zakupów. W razie dodatkowych pytań związanych z asortymentem wystarczy się z nami skontaktować – specjaliści z HYDROMIL zawsze służą swoją pomocą.