Pompy do wody

Pompy do wody ułatwiają eksploatację zbiorników o dużych pojemnościach. Pozwalają szybko opróżnić zasobnik, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z pojemnikami o zamkniętej konstrukcji. Tego typu urządzenia przydają się także w innych przypadkach – np. jeśli konieczne jest usuwanie zastoin spowodowanych podtopieniami.
Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami urządzeń. Dostępne są pompy do wody czystej oraz te przeznaczone do pompowania płynów zanieczyszczonych. Prezentowane sprzęty różnią się budową, wydajnością, mocą i poziomem zanurzenia, w związku z czym każdy klient znajdzie wśród nich coś dla siebie. Nasz asortyment opieramy na niezawodnych pompach sprawdzonych producentów. Ich wysoka jakość jest niepodważalna. Życzymy udanych zakupów!

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Szukasz niezawodnej pompy do wody? Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty najlepszej jakości. Wiemy, że w instalacjach, wykorzystujących ten podzespół nie może być mowy o awaryjności czy niskiej wydajności pracy. Dlatego oferujemy Ci wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które są dedykowane do pracy nawet w trudnych warunkach. Pozostają obojętne na działanie promieniowania słonecznego, mrozu czy deszczu. Dzięki zastosowaniu systemu chłodzącego, silnik nie przegrzewa się, nawet wtedy, gdy pracuje przez całą dobę. Dla największej sprężystości w stosunku do otoczenia roboczego, dobre pompy do wody mają wbudowane czujniki przepływu i kontrolery ciśnienia. Dzięki takiej automatyce urządzenie może wyłączać się samo, gdy osiągnie zdefiniowane parametry. To Twój intuicyjny asystent, chroniący system przed przegrzaniem i uszkodzeniem w wyniku pracy na sucho.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem, w którym znajdziesz bezpieczne (stopień ochrony IP na poziomie 68) oraz solidne (wykonane ze stali nierdzewnej) pompy.