Zbiorniki elastyczne

Zbiorniki elastyczne to w oczach wielu ekspertów przyszłość branży. Są one zresztą coraz częściej stosowane. Służą jako zasobniki wody pitnej. Doskonale sprawdzają się także jako urządzenia do przechowywania deszczówki czy nawozu. Są niezwykle popularne wśród jednostek straży pożarnej, jako że pozwalają szybko przetransportować na miejsce akcji duże ilości środka gaśniczego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zgromadzone w niej wysokiej jakości zbiorniki elastyczne wyróżniają się wszechstronnością – mogą być przeznaczone zarówno do celów przeciwpożarowych czy komunalnych, jak i przemysłowych i rolniczych. Duża mobilność ułatwia transport, a wysokiej jakości materiały użyte w procesie produkcyjnym zapobiegają występowaniu rozszczelnień i innych awarii. Życzymy udanych zakupów!

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego gospodarstwa domowego, rolnego lub zakładu przemysłowego są zbiorniki elastyczne. Znajdują one również zastosowanie podczas dużych imprez masowych czy na kempingach. Produkty tego typu mogą służyć do przechowywania wody pitnej, pojenia zwierząt, zasilania systemów nawadniających lub przeznaczonej do wydarzeń awaryjnych, takich jak pożar (do czynienia mamy wówczas ze zbiornikami elastycznymi PPOŻ), ścieków, płynów hydraulicznych, biopaliwa, glikoli, smarów, gliceryny czy różnego rodzaju olejów.

Zbiorniki elastyczne do wody

Najczęściej są one produkowane z polietylenu i mogą się składać z jednej lub kilku warstw. Ich pojemność może wynosić od kilku do kilku tysięcy litrów. To produkty mobilne i wygodne w użytkowaniu. Do ich niewątpliwych atutów zaliczyć można również dużą odporność na warunki atmosferyczne oraz właściwości przechowywanych w nich cieczy. W ofercie znajdują się zbiorniki elastyczne do wody jedno- oraz wielorazowego użytku. Ich żywotność może wynosić nawet kilkadziesiąt lat. Produkty tego typu są niezwykle szczelne i zabezpieczone przed przedostaniem się do ich wnętrza ciał obcych.

Zbiorniki elastyczne PPOŻ

Nasz sklep internetowy oferuje bogaty asortyment wysokiej jakości produktów. Przykładem są te przeznaczone do celów przeciwpożarowych. Zostały one wyprodukowane z wysokiej jakości, wytrzymałego poliestru. Zbiorniki elastyczne PPOŻ pokrywa dwustronna powłoka PVC z obróbką anty-UV w masie. Tym, co je szczególnie wyróżnia, jest bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozciąganie i rozrywanie. Warto zaznaczyć, że nadają się one do recyclingu, dzięki czemu chronią nasze naturalne środowisko. Ponadto mają wszystkie niezbędne certyfikaty, takie jak ISO 9001: 2008 oraz ISO 14001: 2004. Na stronie zbiornikinadeszczowke.com zaopatrzyć można się również w towary służące do przechowywania wody pitnej, deszczówki oraz ścieków. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania dostępne są one zarówno w wersji ECO, jak i STANDARD oraz w różnych pojemnościach. Zachęcamy do skorzystania z oferty.