Akcesoria do zbiorników podziemnych

Akcesoria do zbiorników podziemnych zwiększają wygodę ich eksploatacji oraz wprowadzają szereg udogodnień, jakich brakuje w podstawowych wersjach zasobników. Sprawdzają się zarówno w połączeniu ze zbiornikami montowanymi w domach prywatnych, jak i przy obiektach produkcyjnych.
Rury wznoszące okażą się nieodzowne przy montażu pojemnika na większych głębokościach. Uszczelki zapobiegną wyciekom w strategicznych punktach, a zestawy przyłączeniowe zapewnią stabilne zespolenie z instalacjami zewnętrznymi. Filtry oczyszczą spływającą ciecz, dzięki czemu będzie mogła być przeznaczona nawet do celów konsumpcyjnych. Mierniki pozwolą mieć stałą kontrolę nad wodą, a stylowe pokrywy poprawią estetykę całego oprzyrządowania. Nie zwlekaj i jeszcze dziś postaw na niezawodne akcesoria do zbiorników podziemnych.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Nadstawka Eko

196,80 zł brutto
160,00 zł netto
Cena 196.8
Zobacz więcej

Nadstawka o wysokości 20 lub 40 cm 

Średnica nadstawki 30 cm

Pasuje do: zbiornika BOLT 1000L (właz z filtrem), filtra wody deszczowej Hydromil, studni rozsączającej 500L i 1000L o średnicy włazu 300 mm, zbiornika DropWater 

Zwiększająca się świadomość konieczności ochrony środowiska oraz rosnące ceny wody zachęcają coraz więcej osób do inwestowania w instalacje zbierające deszczówkę. Ich sercem są zbiorniki, bardzo często podziemne, ale aby cały system spełniał swoje zadanie, należy wyposażyć go w wiele dodatkowych akcesoriów. Sprzedajemy je w poniższej ofercie sklepu internetowego naszej firmy HYDROMIL. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami i składania zamówień.

W tej kategorii znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do prawidłowego działania instalacji gromadzącej pod ziemią wodę deszczową. Do produktów tych zalicza się m.in. różnego rodzaju filtry zatrzymujące zanieczyszczenia stałe, które deszczówka zbiera, np. spływając z dachu. Podstawowe akcesoria do zbiorników podziemnych to również uszczelki, mierniki napełnienia oraz szczelne i bezpieczne w użytkowaniu pokrywy.

Nasza rozbudowana oferta obejmuje także elementy instalacyjne, w tym kompletne zestawy przyłączeniowe. Specjalizujemy się również w sprzedaży rur wznoszących, przedłużek do włazów. Tego typu akcesoria zakłada się na zbiorniki podziemne, gdy z różnych względów należy je umieścić na dużej głębokości.

Jako specjaliści z branży proponujemy wyłącznie najlepsze wyposażenie do instalacji zbierającej wodę deszczową. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechują się odpornością na eksploatację w trudnych warunkach. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia przy ich wyborze, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.