Zestawy przyłączeniowe

Zwiększanie funkcjonalności zbiornika to czynność, która zaprząta uwagę niemal każdego właściciela pojemnika magazynującego deszczówkę. Łatwy i szybki pobór zmagazynowanej wody to kluczowa kwestia, ułatwiająca eksploatację pojemnika. Właśnie dlatego inwestycja w praktyczne zestawy przyłączeniowe jest bardzo opłacalna.
W naszej ofercie dostępne są moduły o wszechstronnym zastosowaniu. Poszczególne zestawy przyłączeniowe umożliwią skuteczne wychwytywanie wody z połaci dachowej zarówno do zbiorników podziemnych, jak i naziemnych. W asortymencie mamy też układy gwarantujące szczelne zespolenie z różnego rodzaju instalacjami dystrybucyjnymi – zarówno umieszczanymi w gruncie, jak i montowanymi wewnątrz budynku. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi sprzedawcy są do dyspozycji. Życzymy udanych zakupów!

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Podlewanie roślin deszczówką to sposób na racjonalne i ekologiczne gospodarowanie zasobami naturalnymi. Jeżeli susza w ogrodzie lub na działce jest dla Ciebie problematyczna wiosną i latem, zaopatrz się w zbiornik do gromadzenia wody. Do jego konstrukcji potrzebne są zestawy przyłączeniowe. Składają się z rur i nakładek, które są ze sobą w pełni kompatybilne. Oznacza to, że tworzone połączenia są precyzyjne, nie przeciekają i nie przepuszczają zabrudzeń do wnętrza zbiornika ze zgromadzoną cieczą.

W naszej ofercie dostępne są produkty w różnych wariantach. Sprawdź, który z nich pasuje do Twojego projektu i kupuj wygodnie za pośrednictwem sklepu online. Zestawy przyłączeniowe, podobnie jak inne elementy systemów, kupisz u nas solo lub w gotowych kompletach. Zachęcamy, abyś zapoznał się z całą ofertą — znajdziesz w niej wszystkie części niezbędne do wykonania nowoczesnej konstrukcji. Wszystkie cechują się wysoką jakością wykonania, która odpowiada współczesnym standardom bezpieczeństwa.