Pokrywy

Skuteczne zabezpieczenie zbiorników eliminuje ryzyko powstawania awarii. Jednymi z elementów wpływających na poprawę eksploatacji zasobników są pokrywy. Te akcesoria nie tylko zapewniają bezproblemowe użytkowanie pojemników, ale również poprawiają ich estetykę.
Pokrywy oraz chronią zawartość przed dostawaniem się zanieczyszczeń. Zwłaszcza w przypadku wody przeznaczonej do celów konsumpcyjnych czystość ma niebagatelne znaczenie. Specjalne klapy uniemożliwiają też przedostawanie się do środka szkodnikom, które mogłyby zniszczyć strukturę płaszcza. Wieka wyposażone w szybkozłącze gwarantują łatwy pobór wody. W naszej ofercie dostępne są pokrywy znoszące obciążenia generowane przez pieszych, jak i pojazdy kołowe. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych egzemplarzy.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Jednym ze sposobów na gromadzenie deszczówki jest system podziemny. Wybierając go, pod uwagę wziąć należy parametry, takie jak średnie opady deszczu czy powierzchnia dachu. Jednym z nieodłącznych elementów takiego rozwiązania są pokrywy do zabezpieczenia zbiorników. Mają one na celu zagwarantować bezpieczeństwo codziennego użytkowania zestawu. Mogą być one przystosowane do ruchu pieszego lub kołowego. W szczególności godne polecenia są modele wyposażone w blokadę chroniącą przed przypadkowym otwarciem ich przez dzieci oraz specjalne wyprowadzenie węża od pompy.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi bogatą ofertę pokryw do zabezpieczenia zbiorników. Przykładem jest tutaj chociażby model TopCover, który został wykonany z wysokiej jakości polietylenu o podwójnej ściance i posiada 2 blokady przed dziećmi pod postacią mechanizmu obrotowego oraz wytrzymałych elementów zabezpieczających. To sprawia, że produkt ten świetnie nadaje się do każdego gospodarstwa domowego, w szczególności gdy należy zapewnić bezpieczeństwo.