Dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę

Dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę łączą w sobie funkcjonalność i estetyczny wygląd. To produkty przeznaczone dla osób o jasno sprecyzowanych wymaganiach, które od zasobników oczekują skuteczności oraz oryginalnego designu. Dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi takie zbiorniki będą ozdobą każdej nieruchomości.
Zgromadzone w ofercie naszego sklepu dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę odznaczają się znakomitymi parametrami oraz ciekawym wyglądem. Umożliwiają sprawne odprowadzanie wody, jej bezpieczne magazynowanie oraz łatwy pobór. Zróżnicowana stylistyka poszczególnych modeli przekłada się na możliwość łatwego dopasowania do różnych stylów architektonicznych. Oferujemy egzemplarze pasujące zarówno do nowoczesnych budynków, jak i bardziej tradycyjnych domów. Życzymy udanych zakupów!

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Zbiornik na deszczówkę kolumnowy

Regularna cena 2 676,48 zł -10%
2 408,83 zł brutto
1 958,40 zł netto
Cena 2408.832
Zobacz więcej

Ozdobny, kolumnowy zbiornik wykorzystywany jest do gromadzenia wody deszczowej przechwyconej z rynny.

Zbiornik posiada uformowany gwint 3/4" pod zawór mosiężny, oraz powierzchnię na wykonanie otworu w celu podłączenia przewodu

W skład zestawu nie wchodzi zawór!

Występuje w trzech rodzajach wielkości: 500L, 1000L - kolor szary oraz 500L, 1000L, 2000L kolor piaskowy 

Zbiornik o pojemności 2000l występuje tylko w kolorze piaskowym 

 

Szczelna, wykonana z wysokiej jakości tworzywa beczka na deszczówkę stanowi najważniejszy element każdej instalacji do magazynowania wody opadowej. W naszej ofercie znajdą Państwo dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę, stanowiące doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego ogrodu. Nasze beczki na deszczówkę łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjny design, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Spełniają one także wymogi programu rządowego „Moja Woda”, powołanego w celu ograniczenia skutków suszy w Polsce

Ozdobne beczki na deszczówkę

Gromadzenie wody opadowej to znakomity sposób na zmniejszenie rachunków za wodę wodociągową. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a jedynie odpowiedniego wyposażenia. Dekoracyjny zbiornik lub beczka na deszczówkę to doskonała alternatywa dla standardowych pojemników naziemnych i podziemnych. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób zainteresowanych wykorzystaniem wody opadowej do domowych zastosowań – prania, mycia samochodów, podłóg bądź też podlewania ogrodu. Własna instalacja pozwoli Państwu zyskać pełną kontrolę nad dostawami wody, a jednocześnie podniesie walory estetyczne posesji.

Co wyróżnia dekoracyjne zbiorniki z oferty sklepu Deszczówka HYDROMIL?

Wielką zaletą naszych dekoracyjnych beczek i zbiorników na deszczówkę jest wieloletnia gwarancja, jakiej udzielamy, a także ich niezwykle solidne wykonanie. W naszej ofercie znajdą Państwo zbiorniki o różnej pojemności. Najmniejsze beczki na deszczówkę mają pojemność 200 litrów, zaś największe – ponad 1000 litrów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Najwyższa jakość wykonania

Zdecydowana większość modeli dekoracyjnych zbiorników na wodę została wykonana z polietylenu (PE) – materiału trwałego, relatywnie lekkiego i łatwego w transporcie. Wykazuje on również ponadprzeciętną odporność na działanie warunków atmosferycznych, a także promieniowanie UV. Produkty zazwyczaj formowano skuteczną i efektywną kosztowo metodą rotomouldingu (odlewania rotacyjnego). Wytwarzane w ten sposób wyroby charakteryzują się jednolitą konstrukcją, pozbawioną problematycznych (podatnych na uszkodzenia) złączeń oraz spawań. Omawiana technologia umożliwia wykonanie zbiornika o dowolnym kształcie – także bardzo skomplikowanym, z wieloma detalami.

Atrakcyjny design

W asortymencie dekoracyjnych zbiorników na wodę deszczową są modele niezwykle zróżnicowane pod względem designu. Możesz u nasz znaleźć pojemniki imitujące drewniane beczki, dębowy pień bądź też antyczne wazy. W ofercie nie brak również estetycznych rezerwuarów kolumnowych oraz przyściennych, na których bez przeszkód postawisz donicę z kwiatami. Tak szeroki wybór wzorów i konstrukcji pozwala dopasować produkt do różnorodnych rozwiązań architektonicznych i gustów użytkowników. Aby zgodność w zakresie estetyki była jeszcze większa, dajemy naszym Klientom możliwość wyboru barwy zbiornika dekoracyjnego spośród kilku wariantów kolorystycznych.

Funkcjonalne zestawy i akcesoria dodatkowe

Nasze kolumny i beczki dekoracyjne do gromadzenia deszczówki są dostępne w atrakcyjnych zestawach, wraz z akcesoriami niezbędnymi do ich funkcjonowania. W zależności od modelu, w skład kompletu mogą wchodzić:

  • kranik do pobierania wody (możliwość wyboru tworzywa wykonania),
  • zdejmowana pokrywa, ułatwiająca dostęp do wnętrza pojemnika,
  • wkręty mocujące,
  • filtry siatkowe lub koszowe,
  • zbieracze deszczówki,
  • zestawy połączeniowe.  

Wyposażenie uzupełniające można również zestawiać samodzielnie, zgodnie z własnymi preferencjami i ograniczeniami budżetowymi. Aby ułatwić naszym Klientom dobór elementów dodatkowych, w opisie umieściliśmy listę kompatybilnych beczek i pojemników. Znajdą je Państwo pod nagłówkiem o treści „do tego produktu pasuje również”.