Rury wznoszące

Montaż podziemnych zbiorników wymaga odpowiednich warunków gruntowych. W przypadku niejednoznacznej sytuacji terenowej nierzadko należy wyposażyć pojemnik w odpowiednie akcesoria, które ułatwią jego późniejszą eksploatację. Jednymi z praktyczniejszych urządzeń tego rodzaju są rury wznoszące. Choć prezentują się niepozornie, są bardzo pomocne w prawidłowym użytkowaniu zasobnika.
W naszej ofercie zgromadziliśmy rury wznoszące o zróżnicowanych gabarytach. Dzięki temu można szybko odnaleźć model ściśle dopasowany do konkretnego zbiornika. Wszystkie oferowane rury odznaczają się znakomitą odpornością na przeciążenia, co z kolei przekłada się na długą i bezproblemową eksploatację. Specjalnie zabezpieczone pokrywy zapobiegają przedostawaniu się do środka zanieczyszczeń, chroniąc wodę przed skażeniem.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Nadstawka Eko

196,80 zł brutto
160,00 zł netto
Cena 196.8
Zobacz więcej

Nadstawka o wysokości 20 lub 40 cm 

Średnica nadstawki 30 cm

Pasuje do: zbiornika BOLT 1000L (właz z filtrem), filtra wody deszczowej Hydromil, studni rozsączającej 500L i 1000L o średnicy włazu 300 mm, zbiornika DropWater 

Woda deszczowa doskonale sprawdzi się do podlewania ogrodów i wykonywania innych czynności porządkowych wokół domu. Do jej zbierania potrzebny jest odpowiednio wykonany system, w którym ważnym elementem są rury wznoszące. Przydają się one szczególnie w konstrukcjach montowanych głębiej w ziemi. Dzięki temu, że można przecinać je piłą skokowo lub łączyć, bez trudu dopasujesz ich wysokość do swojego projektu. 

W naszej ofercie znajdziesz solidne elementy, które odznaczają się łatwym i szybkim montażem. Są dostępne w kilku rozmiarach i średnicach do wyboru. Systemy rur wznoszących są kompatybilne z produktami znanych marek, w tym AquaKing, BlueLine, F-line, Monolith, ET (przed zakupem zweryfikuj, jakiej marki jest zbiornik, który posiadasz). Wraz z osadzoną stabilnie pokrywą zabezpieczają zbiornik przed przenikaniem zanieczyszczeń. Producent zadbał o to, aby były szczelne w miejscach łączenia z podłożem. Dzięki temu, kupując ten element, możesz mieć pewność, że wykonany system sprawdzi się w codziennej eksploatacji.