Filtry antyodorowe

Chociaż kanalizacja jest sporym udogodnieniem, niestety potrafi być problematyczna. Jedną z największych bolączek jest przykry zapach wydobywający się z poszczególnych elementów naziemnych instalacji. Odór często jest tak uciążliwy, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie w strefie oddziaływania. Kiedy takie sytuacje stają się normą, jedynym skutecznym rozwiązaniem są filtry antyodorowe.
W ofercie naszego sklepu dostępne są niezawodne filtry antyodorowe. Pozwolą raz na zawsze uporać się z przykrymi zapachami dolatującymi z kanalizacji czy innych zbiorników magazynujących substancje o intensywnej, przykrej woni. Wyposażone w wysokiej jakości filtry z impregnowanym, aktywnym węglem filtry absorbują i neutralizują swąd, dzięki czemu nie dostaje się on do powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi egzemplarzami.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Jeśli mierzysz się z kłopotem odoru, który skutecznie uprzykrza Ci życie, to zdecydowanie potrzebujesz sprawdzonego sposobu na jego zwalczenie.Przy staraniach o świeże powietrze nie warto tracić czasu na niesprawdzone metody. Filtr antyodorowy to jedyne rozwiązanie na rynku, które tak skutecznie neutralizuje brzydkie zapachy dochodzące z kanalizacji i pozwala na nowo cieszyć się świeżym powietrzem. Głównym elementem jego budowy jest specjalistyczny wkład zbudowany na bazie aktywnego, impregnowanego węgla, którego zadaniem jest pochłanianie niepożądanych zapachów. Materiał ten doceniony został w przemyśle za wyjątkowe właściwości chłonne — dzięki swojej porowatej budowie doskonale neutralizuje praktycznie każdy nieprzyjemny zapach. Filtry antyodorowe, które możesz u nas zakupić, to bardzo nowoczesne urządzenia — ich konstrukcja gwarantuje sprawny i wyjątkowo prosty montaż, przez co praktycznie każdy poradzi sobie z ich założeniem. Akcesoria te działają natychmiast po montażu i są praktycznie bezobsługowe.

Dostępne w naszej ofercie filtry antyodorowe to skuteczne rozwiązanie problemu brzydkiego zapachu pochodzącego z przydomowych oczyszczalni ścieków, ale także szamb bądź studzienek kanalizacyjnych. Urządzenia pochodzą od sprawdzonego producenta, są bezpieczne w użytkowaniu, a ich wykonanie z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów zapewnia ponadprzeciętną trwałość. Każdy dostępny u nas filtr jest niedrogi i jednocześnie objęty długą gwarancją - zapraszamy do składania zamówień!