Separatory substancji ropopochodnych

Oczyszczanie ścieków technologicznych wymaga specjalistycznych narzędzi. Podobna potrzeba zachodzi, gdy zneutralizowane muszą zostać zanieczyszczenia ropopochodne znajdujące się w wodach opadowych. Sprzętem umożliwiającym efektywne przeprowadzanie tego typu działań są separatory substancji ropopochodnych. Wydajne i skutecznie separatory są dostępne w asortymencie naszego sklepu.
Separatory substancji ropopochodnych to urządzenia, które z powodzeniem można użytkować w wielu obiektach. Podstawowym miejscem ich eksploatacji są stacje benzynowe, gdzie ryzyko skażenia wody olejami mineralnymi i benzynami jest znaczne. Znakomicie sprawdzą się również w myjniach samochodowych, na parkingach wielkopowierzchniowych i drogach o dużym natężeniu ruchu. Okażą się też niezwykle przydatne w kompleksach przemysłowych, gdzie wykorzystywane są substancje ropopochodne.

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Aktywne filtry

Separatory substancji ropopochodnych są to urządzenia, które używa się do podczyszczenia wody opadowej z powierzchni parkingowych, podjazdów ale także podczas mycia aut w myjniach samochodowych oraz warsztatach samochodowych przed odprowadzeniem wody do kanalizacji deszczowej.

W naszej ofercie posiadamy separatory z zintegrowanym osadnikiem i wyposażone w filtr z wkładem koalescencyjnym.  Separatory wytworzone są z wysokiej jakości polietylenu metodą formowania rotacyjnego dzięki czemu zbiornik jest  szczelny i wytrzymały. Urządzenia spełniają wszelki normy i atesty zezwalające na montaż na terenie całego kraju.

W celu doboru odpowiedniego przepływu separatora oraz pojemność urządzenia zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.